בוסתניקה- באנרים לאתר.jpg

בוסתניקה- נעים להכיר!

את בוסתניקה הקים אייל אנגלמאיר בינואר 2014 אחרי שנים של עשייה בתחום האקולוגיה העירונית כדי לקדם את החזון של עיר ירוקה - עיר שתושביה מנצלים כל פינה אפשרית לגידול של צמחי מאכל - ירקות, תבלינים, צמחי מרפא ובוסתני פרי. 

יותר ויותר אנשים רוצים להתקרב לטבע, להוריד את הקצב ולצרוך אוכל בריא יותר. בוסתניקה גאה לקחת חלק בשינוי הזה ולאפשר לאנשים להביא את הטבע אל פתח הבית, ליצור גן עדן פרטי בתוך המרחב העירוני, ולהתרגש יחד עם הלקוחות ממזון אורגני, טרי וזמין שהגינה מניבה. 

בשנים האחרונות בוסתניקה מקימה ומטפחת גינות מאכל ברחבי תל אביב וגוש דן, מתמחה בפתרונות גידול עירוניים בגג, במרפסת ובקרקע. משלב הייעוץ והתכנון, עיצוב והקמת הגינות, דרך תחזוקה וטיפוח והסבה של גינות נוי לגינות מאכל.

גינת מאכל ביתית היא כל כך הרבה דברים: מקום להיפגש, חיבור לפשטות, ומקור לאוכל איכותי ולתזונה עונתית ובריאה.

הדגש על הפרטים הקטנים, האסתטיקה, המקצועיות והאהבה הגדולה של אייל ושל צוות בוסתניקה לצמחים ולאנשים מולידים גינות מאכל קסומות מניבות ושופעות. הגינות מתוכננות בהתאמה אישית ללקוח, לבני הבית ולתנאי הגידול.

 

רוצים להכיר את הצוות שלנו - לחצו>> 

image007.png

החזון שלנו - "תרבות של גינות מאכל"

  • קיימות - מעבר מצרכנות לקיימות על ידי הקטנת המרחק ביננו לבין המקום בו גדל האוכל שלנו ע"י הקמת גינות מאכל אורגניות.

  • קהילתיות - יצירת מעגלי השפעה שמתחילים בגינת המאכל וממשיכים לשכנים, לחקלאים הקטנים סביבנו, ליצרנים המקומיים ולקהילה כולה, לארגונים ולעסקים.

  • מקצועיות והקפדה על הפרטים הקטנים- סטנדרט גבוה של גננות תוך שימוש בציוד ובחומרים האיכותיים ביותר. צוות גננים מקצועי בעל הכשרה בתחום הפרמקלצ'ר ומיומנות בשטח. 

  • ייחודיות ומגוון - הגדלת המגוון של הצמחים והפירות האורגניים, בחירה של צמחים מיוחדים שלא ניתן להשיג בשום מקום אחר, העשרת השפע של צמחי המאכל.